Гостьова лекція кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Мережко Ю.В. на тему «Вокальна підготовка майбутнього вчителя музичного мистецтва»

IMG 085613   травня 2020 року
Фаховий коледж «Універсум»

13 травня 2020 р. в рамках Фестивалю науки відбулась гостьова онлайн-лекція кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Мережко Ю.В. на тему «Вокальна підготовка майбутнього вчителя музичного мистецтва».
Лекція присвячена розкриттю змісту провідної концептуальної ідеї професійної підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва до вокально-педагогічної діяльності. Розкрита сутність поняття «вокальна підготовка», висвітлені завдання та педагогічні умови підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва до вокальної діяльності.
У своїй лекції Юлія Валеріївна надала розгорнуті відповіді на запитання: «Що характеризує вокально підготовленого вчителя музичного мистецтва?» , «Як формувати музичний інтелект студентів?» та інші.
Слухачі були ознайомлені з методами та прийомами формування фахової майстерності майбутніх вчителів музичного мистецтва.
Доповідач детально зупинилась на методах використання комп’ютерних проєктів дослідницького спрямування, унаочнення знань про творчість композитора (колаж), проведення художніх аналогій між вокальними творами та творами декоративно-прикладного мистецтва.
Велике спасибі Юлії Валеріївні Мережко за цікаву і змістовну лекцію. Маємо надію на подальші творчі зустрічі і тісну співпрацю.