Тренінг для викладачів «Керування емоціями й поведінкою у професійній діяльності»

IMG 085629   квітня 2020 року
Фаховий коледж «Універсум»

29.04.2020 р. з нагоди святкування Дня коледжу відбувся тренінг для викладачів «Керування емоціями й поведінкою у професійній діяльності». Учасники тренінгу познайомилися з такими поняттями, як "емоції", "емоційний інтелект", "стресові стани", "керування стресами", визначили характеристики базових емоцій, повправлялися в розумінні власних емоцій і почуттів, визначили особливості емоційного реагування в ситуаціях міжособистісної взаємодії фахівців професій "людина-людина", опанували методи та прийоми емоційної саморегуляції педагога, відпрацювали техніки управління емоціями. Модератор: викладач циклової комісії з педагогічної освіти, О.А. Хоменко.