Бриколаж «Ім’я. Символ. Пізнання»

IMG 085629   квітня 2020 року
Фаховий коледж «Універсум»

29 квітня 2020 року з нагоди Дня відкритих дверей у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка викладачами циклової комісії видавничої справи, культури та української філології був проведений онлайн-бриколаж «Ім’я. Символ. Пізнання». Під час заходу студенти працювали над етимологією імен, презентували власні творчі проекти.
Зосереджувалася увага на символіці навчального закладу, її походженні, символах успішної людини, дозвіллі студентів під час карантину, крім продуктивного навчання, звісно. До розмови по черзі приєднувалися викладачі коледжу, студенти, гості.Задавалися запитання, як в чаті, так і напряму. Була можливість переглянути відео робіт студентів на запропоновану тему за посиланнями в чаті на ютубі, фейсбуці.
Модератори: Груздьова О.В., Кашуба Н. В., Розінкевич Н. В.