Майстер-клас «Плетіння з паперової лози»

IMG 085623   квітня 2020 року

В умовах карантину дуже важливо зберігати емоційну рівновагу. Адже наш внутрішній спокій є запорукою міцного імунітету. Одним із способів заспокоїтися через недостатнє спілкування в незвичному режимі життя та роботи, зберегти психологічне здоров’я може стати заняття творчістю. Захоплення різними видами творчості не залежить від фахової діяльності людини, ними також володіють викладачі циклової комісії з педагогічної освіти.

З нагоди Всеукраїнського дня психолога 23 квітня 2020 року психологинею Ігнатенко А.Ф., викладачем циклової комісії з педагогічної освіти, був проведений онлайн майстер-клас плетіння з паперової лози. Колег було ознайомлено з основами та можливостями технології плетіння з паперових лозинок та продемонстровано зразки різноманітних виробів: від великого кошика до крихітного Великоднього яйця-плетенки.