Година Землі 2020

IMG 085628   березня 2020 року

28 березня 2020 року студенти Університетського коледжу Київського університету імені Борися Грінченкаприєдналися до «Години Землі 2020», найбільшої світової акції на підтримку планети та сталого розвитку.
Незважаючи на те, що Година Землі в цьому році відзначається по домівках, студенти прийняли активну участь у ній.Увага була зосереджена на збереженні життя власного та близьких.
Година Землі, як і раніше, відзначається 28 березня з 20.30 до 21.30. В цей час символічно виключають на одну годину зайве освітлення та електроприлади.
Перебуваючи на карантині, студенти підготували фото, відео, презентації, склали пам’ятки з порадами щодо підтримки Години Землі 2020.
Модератори: викладачі ЦК природничих дисциплін Глухенька Л.М., Варда Н.А., Вітер І.М.