Семінар-практикум «Академічна доброчесність: писати без плагіату можливо»

IMG 085603   березня 2020 року

3 березня 2020 року на базі Факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова для студентів І курсу спеціальності “Дошкільна освіта” було проведено семінар-практикум «Академічна доброчесність: писати без плагіату можливо».
У рамках семінару-практикуму студенти дізналися про явище плагіату та особливості формування академічної доброчесності в системі вищої освіти. Були розглянуті морально-етичні засади поняття «етичний кодекс студента» як механізм протидії плагіату та базис формування системи професійних якостей особистості: вимогливість до самого себе і свого оточення, відповідальність за наслідки своїх дій, чесність. Було закцентовано увагу на роль і значущість етичних кодексів у процесі підготовки майбутніх фахівців. Висвітлено вплив академічної доброчесності на якість освіти. Завершився семінар-практикум анкетуванням студентів і підведенням підсумків. Модератор заходу: Сопова Д.О., викладач ЦК з педагогічної освіти Університетського коледжу, аспірант ІV курсу кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.