Сторітелінг - міжкафедральний проект "Ми вдвох однією журились журбою і щастям раділи одним..."

IMG 085611   грудня 2019 року

11 грудня 2019 року студенти спеціальності "Музичне мистецтво" та викладачі циклової комісії музики і хореографії відвідали сторітелінг - міжкафедральний проект "Ми вдвох однією журились журбою і щастям раділи одним...", який проходив в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.
Звучали чудові ліричні поезії Б.Грінченка, присвячені дружині Марії Миколаївні. Із захопленням сприйняли глядачі презентацію фрагментів опери М.Леонтовича за однойменною казкою Б.Грінченка "На русалчин Великдень".
Незабутнє враження справив прекрасний спів солістів, насичене, глибоке звучання хору та оркестру, неперевершені, блискучі хореографічні композиції.
Присутні були у захваті від надзвичайно святкового музично-поетичного дійства і нагороджували артистів гучними оплесками.
Висловлюємо щиру вдячність організаторам та учасникам проекту!