Мистецький проект «Борис Грінченко і сучасність»

IMG 085609   грудня 2019 року

З нагоди Дня Університету 09 грудня 2019 року в актовій залі Університетського коледжу відбувся святковий захід - мистецький проект «Борис Грінченко і сучасність».
Мета заходу: віддати шану видатному просвітнику, вчителю, борцю, титану української культури Борису Дмитровичу Грінченку, ознайомити слухачів з громадською діяльністю та літературною спадщиною письменника, проілюструвати кращі музичні зразки українських композиторів.
У виконанні студентів спеціальностей “Музичне мистецтво”, “Хореографія”, “Початкова освіта” та викладачів циклової комісії музики і хореографії звучали поезії Бориса Грінченка, пісні на його слова, сучасні інструментальні та вокальні твори.
Захід пройшов з творчим піднесенням та великою зацікавленістю слухацької аудиторії.
Керівник проекту – голова циклової комісії музики і хореографії Романова Т.В.
Модератори – викладачі Сокальська В.Ф., Павловська-Єжова Т.А.