Третій міський конкурс хореографічного мистецтва «Kyiv College Dance»

IMG 085607   грудня 2019 року

7 грудня 2019 р. в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Третій міський конкурс хореографічного мистецтва «Kyiv College Dance».
У конкурсі взяли участь понад 250 юних і талановитих виконавців зі спеціалізованих мистецьких закладів, хореографічних колективів та студій хореографічного мистецтва міста Києва та Київської області.
Члени журі були у захваті від чудових номерів учасників молодшої вікової категорії, надзвичайно емоційних та яскравих виступів середньої та старшої вікових категорій.
Найкращі з виконавців були відзначені дипломами, кубками та медалями.
Гран – прі конкурсу отримав Сергій Іванов за постановку «Життя в мені» (хореографічний колектив «Позитив», керівник Гапонова Богдана Валеріївна).
Дякуємо всім учасникам конкурсу! Сподіваємось, що цей захід стане яскравою подією у культурному житті міста Києва.