Профорієнтаційний захід "Борис Грінченко - вартовий української культури"

IMG 085605   грудня 2019 року

05.12.2019 року в актовій залі НВК №176 відбувся профорієнтаційний захід "Борис Грінченко - вартовий української культури".

Мета заходу: ознайомити учнів 9-х класів з громадською діяльністю та літературною спадщиною Бориса Грінченка, кращими музичними зразками українських композиторів різних епох, пропагувати передові погляди Бориса Дмитровича.
У виконанні студентів спеціальностей “Музичне мистецтво”, “Хореографія", "Початкова освіта” та викладачів циклової комісії музики і хореографії звучали поезії Бориса Грінченка, пісні на його слова, інструментальні твори.

Захід пройшов із творчим піднесенням, великою зацікавленістю учнівської аудиторії.
Керівник проекту – голова циклової комісії музики і хореографії Романова Т.В. Модератори заходу: викладачі Сокальська В.Ф., Павловська-Єжова Т.А.