Гостьова лекція Ігоря Харлампова «Диверсифікація підприємницької діяльності»

IMG 085626   листопада 2019 року

26 листопада 2019 року студенти третього і четвертого курсу спеціальності «Менеджмент», 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» і викладачі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту відвідали гостьову лекцію Ігоря Харлампова «Диверсифікація підприємницької діяльності» на базі факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

Під час заходу студенти не лише отримали цікаву інформацію щодо тенденцій розвитку малого і середнього бізнесу в Україні на прикладі обробки та реалізації кави, а й мали змогу попрактикуватись в її приготуванні за допомогою професійних кавомашин.

Щиро дякуємо за цікавий захід!

Організатори від Університетського коледжу: Кравець С. Г., Казакова В.І., викладачі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.