Участь у засіданні наукового гуртка

IMG 085618   листопада 2019 року

18 листопада 2019 року студенти 4 курсу спеціальності "Право" взяли участь у засіданні наукового гуртка кафедри публічного та приватного права факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка "Виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб): ефективне відновлення права ". Обговорити актуальні питання розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду. Дякуємо колегам за запрошення та змістовний захід.

Модератор - Сергієнко Наталія Артурівна, к.ю н., адвокат, старший викладач кафедри приватного та публічного права факультету права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Університетського коледжу.