Участь у Львівському безпековому форумі

IMG 085601   листопада 2019 року

м. Київ,
просп. Ю. Гагаріна, 16

Викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка Станіслав Маляр та професор кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка Валерія Лойко з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року взяли участь у Львівському безпековому форумі, який відбувся під головуванням заступника голови Верховної Ради України VIII скликання Оксани Сироїд та генерал-лейтенанта збройних сил США Бена Ходжеса.
Упродовж триденного форуму було порушено питання щодо викликів для Балто-Чорноморського союзу та обговорено шляхи протидії інформаційним атакам. Окрему увагу приділено економічним та правовим аспектам функціонування критичної інфраструктури. Порушено проблеми мілітаризації Криму та військового лідерства в контексті сучасних загроз.
Спікерами цьогорічного форуму стали Посол Таджан Ілдем — помічник Генерального секретаря НАТО з публічної дипломатії, Ендрю Міхта — декан Європейського центру досліджень безпеки імені Джорджа К. Маршалла (Німеччина), Михайло Басараб — представник Korner Solutions (Україна), Моллі Макк’ю — виконавчий директор Fianna Strategies (США), Карі Люхто — директор Пан’європейського Інституту (Фінляндія), Анджей Фальковські — генерал-лейтенант (у відставці), радник Міністерства оборони України з оборонної реформи (Польща), Кястутіс Крістінайтіс — міністр сільського господарства Литви, Андрій Тарасов — віце-адмірал, начальник штабу, перший заступник командувача ВМС України, Андрій Оприско — матрос ВМС України, звільнений із російського полону, та багато інших.