Тренінг «Безпечна міграція»

IMG 085601   листопада 2019 року

1 листопада 2019 року із студентами Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Соціальна педагогіка», разом з соціальними працівниками Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» - Сінельніченко Яною, Пашинцевою Дарією було проведено тренінгове заняття для підготовки лідерів-волонтерів з тематики попередження торгівлі людьми з-поміж молоді «Безпечна міграція».

Студенти поповнили свої знання щодо проблем, пов’язаних з торгівлею людьми, обговорили ризики потрапляння в ситуації торгівлі людьми, причини та наслідки цього явища, а також актуалізували знання учасників про особливості поїздок за кордон, обговорили питання легальності та нелегальності перебування в іншій країні.

Даний тренінг зацікавив студентів своєю інформативністю, наочністю, цікавою тренінговою формою роботи, позитивною та доброзичливою атмосферою.

Модератор Винар В. І.