День Святого Миколая

IMG 085619   грудня 2013 року

У День Святого Миколая в Університетському коледжі традиційно проходять різноманітні заходи. Цього дня відбувся благодійний ярмарок студентських поробок. Більшу частину коштів від продажу виробів студенти вирішили витратити на придбання канцелярських товарів та іграшок для дитячого будинку.

Студенти-сироти та студенти з дітьми отримали солодкі подарунки.

Студенти І курсу спеціальності «Музичне мистецтво» привітали студентів та викладачів святковим дійством «Christmas Carlos».

Студенти-сироти та студенти з дітьми отримали солодкі подарунки.