ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНІ ЗМАГАННЯ

IMG 085616   жовтня 2019 року

З 7 по 16 жовтня 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено низку заходів, присвячених Дню захисника України та Дню українського козацтва, зокрема: виставку творчих робіт, кураторські години, конкурс есе, засідання наукового гуртка "Лабіринт", тематичні екскурсії.
Фінальним заходом за планом стали військово-патріотичні змагання, які відбулися 16 жовтня 2019 року.
В рамках змагань студенти поспілкувались з учасником АТО 2014-2015 рр. Костянтином Хімчаком, подивилися показові виступи представників Національної федерації хортинг-фехтування, театру історичного костюму "Святогор", взяли участь у змаганнях з розбирання-збирання та спорядження магазину автомата "Калашникова", а також долучилися до майстер-класу з домедичної підготовки.