Участь студентів у фестивалі «Юнь Києва зарошує»

IMG 085628   вересня 2019 року

28 вересня 2019 року з 10:00 по 16:00 год. пройшла традиційна загальноміська акція «Юнь Києва запрошує» під гаслом «Місто твоїх можливостей», що відбулась у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський».
Метою заходу є презентація безкоштовних соціальних послуг, популяризація здорового способу життя та безпечної поведінки в дитячому та молодіжному середовищі, залучення дітей та молоді соціально-корисної діяльності, популяризація скаутського та волонтерського руху серед дітей та молоді.
Студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Соціальна педагогіка» не залишились осторонь цього свята. Студенти примірили на себе роль волонтерів, учасників і гостей фестивалю, отримали багато позитивних вражень, практичного досвіду і знань.