Моя мрія - танець

IMG 085602   вересня 2019 року

Першокурсники спеціалізації «Хореографія» після урочистої церемонії посвяти у студенти відправилися на стадіон, де на них чекав масовий захід під назвою «Моя мрія - танець». Вони змогли ближче познайомитися із своїми майбутніми наставниками-викладачами: Долматовою К. М., Петрушкою К. В., Рой Я.В.
Студенти мали можливість поспілкуватись, обмінятись цікавою інформацію, досвідом, своїми вподобаннями, а головне – отримати насолоду і радість знайомства один з одним!
Наприкінці заходу викладачі-хореографи запропонували першокурсникам виконати імпровізаційну хореографічну композицію у вигляді флеш-мобу, використавши у якості музичного супроводу сучасну інтерпретацію гімну Університету.
Студенти-першокурсники не тільки проявили свою професійну майстерність у виконанні, але й показали гарну ансамблеву згуртованість.
Цей захід став для них дійсно знаковою подією у житті, де кожен без перебільшення, з гордістю може сказати, що він офіційно приєднався до великої грінченківської родини!