Квест « Я – студент-грінченківець» для першокурсників спеціальностей Менеджмент і Фінанси, банківська справа та страхування

IMG 085602   вересня 2019 року

2 вересня 2019 року студенти першого курсу Університетського коледжу спеціальностей Менеджмент і Фінанси, банківська справа та страхування взяли участь у квесті «Я – студент-грінченківець». У рамках якого вони познайомилися з основними підрозділами, з якими будуть тісно співпрацювати під час навчання, продемонстрували свої знання з управління та фінансів, а також познайомилися зі своїми старшими колегами з Ради студентського самоврядування та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених КУБГ.
Студентам сподобався квест та вони виявили бажання брати участь у подібних заходах.
Модератор заходу^ викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Кравець С. Г.