Триває вступна кампанія в Університетському коледжі

IMG 085618   липень 2019 року

Триває вступна кампанія в Університетському коледжі. Закінчилися вступні випробування для абітурієнтів, які прагнуть навчатись в коледжі на основі базової загальної середньої освіти. Термін оприлюднення рейтингових списків вступників - 23 липня 2019 року. Найбільш популярними в абітурієнтів цього року є спеціальність «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Дизайн (графічний дизайн)», «Журналістика (видавнича справа та редагування)», «Середня освіта (фізична культура)».
Розпочались творчі конкурси для абітурієнтів, які вступають на навчання на основі повної загальної середньої освіти. Нагадуємо, що випускники 11 класу, які не проходять творчий конкурс, можуть подати свої заяви та документи на вступ до коледжу до 18 години 29 липня 2019 року.