Святкування Дня студента

IMG 085618   листопада 2013 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

 

 

 

 

В 2013 році Міжнародний день студента в Університетському коледжі святкувався яскраво і впродовж декількох днів!

Ранок у четвер розпочався з приємного сюрпризу: починаючи з 8 години, всіх студентів вітали солодкими подарунками проректор з організаційних питань та адміністративно-господарської роботи, куратор коледжу Олександр Петрович Турунцев, директор Марія Василівна Братко, представники Студентської Ради, адміністрація коледжу та неофіційний символ Університету – золотий карасик.

В той же день відбувся загальноуніверситетський концерт-презентація першокурсників «Ось ми які», де Університетський коледж продемонстрував яскравий виступ!

На сцені одночасно показали різноманітні таланти більше 70 першокурсників: флеш-моб; оригінальний вокальний номер «Кухлики»; виступ гімнасток, спортивно-танцювальна композиція, вокальний номер.

З піднесеним настроєм та великим задоволенням студенти отримали з рук ректора Університету диплом учасника студентського фестивалю «Ось ми які»!

 

В п’ятницю святкування продовжилося вже у стінах коледжу. О 13.10 в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт.

Розпочався він з приємного сюрпризу від нашого директора Марії Василівни, яка відзначила найактивніших студентів «Подяками».

Студенти спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Дизайн» створили мультфільми, присвячені одному дню з життя студента. Під час концерту відбувся перегляд мультфільмів та нагородження переможців.

Впродовж свята одні яскраві номери змінювалися іншими, студенти демонстрували свої вокальні, танцювальні, спортивні та художні досягнення.

Закінчився концерт яскравим виступом переможців Всеукраїнського телевізійного проекту «Україна має талант» команди «Воркаут»!