Театралізована екскурсія для студентів Первомайського індустріально-педагогічного коледжу

IMG 085621   травня 2019 року

21 травня 2019 року відбулася театралізована екскурсія «Київ часів Бориса Грінченка», організована Науковим товариством студентів, аспірантів та молодих вчених Університету Грінченка для гостей Києва та нашого коледжу – студентів  Первомайського індустріально-педагогічного коледжу, що з Луганщини. Сподіваємося, цей захід сприяв налагодженню культурних й освітніх зв’язків між Києвом і сходом України та дружніх зв'язків між нашими коледжами. Маршрут екскурсії передбачав загальне ознайомлення із Києвом та особливо з будинками та місцями, які у кінці ХІХ — на початку ХХ століть були пов'язані з життям і творчістю Бориса Дмитровича Грінченка. Для того, щоб передати атмосферу міста тих часів, студенти перевтілювалися в колоритних персонажів. На шляху слухачів траплялися професор, студенти, гімназистки, торговки, викладачки з минулого. Студенти  Первомайського індустріально-педагогічного коледжу уважно слухали і взаємодіяли з акторами, а наприкінці екскурсії усі зробили традиційне спільне фото біля пам'ятника Борису Дмитровичу. Сподіваємося на подальшу співпрацю!