Гостьова лекція на тему «Профілактика вживання психоактивних речовин серед підлітків та молоді»

IMG 085614   травня 2019 року

14 травня 2019 року у рамках програми заходів Фестивалю Науки відбулася гостьова лекція практичного психолога Київської міської наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» Придатко Оксани Ростиславівни на тему «Профілактика вживання психоактивних речовин серед підлітків та молоді» для студентів Університетського коледжу.  Мета лекції: роз’яснити студентам наслідки вживання психоактивних речовин, спектр  групи ризику та юридичні аспекти кримінальної відповідальності. Відеоролики та життєві розповіді Оксани Ростиславівни спонукали студентів замислюватися над власним майбутнім. Цікавим та змістовним був діалог лектора із студентами.