IMG 08566   листопада 2013 року

Згідно з планом роботи Міністерства освіти і науки України 6 листопада 2013 року на базі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося регіональне засідання методичного об'єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи та голів циклових комісій образотворчого мистецтва та  практикуму в навчальних майстернях з методикою навчання.

У засідання взяли участь представники дев’яти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Центрального регіону України.

До програми регіонального засідання методичного об'єднання увійшли:

• Зустріч з директором М.В. Братко, кандидатом педагогічних наук, доцентом.
  • Огляд художніх виставок «До 150-річчя від дня народження Бориса Грінченка», «Натхнення живою красою», «У промінні сонячної акварелі», «Копії з робіт всесвітньо відомих майстрів», «Магічні пуантелі», «Макраме-давнє художнє ремесло».
  • Відкрите заняття на тему: «Виконання графічної трансформації елементів тваринного світу».
  • Майстер-клас «Іграшка своїми руками».
  • Виступ кандидата мистецтвознавства Варигончик А.В. «Мистецтво вишивки».
  • Круглий стіл «Проектування навчально-виховної діяльності у сучасному освітньому середовищі» за участю кандидата педагогічних наук, доцента Кротової Т.Ф. та автора державних програм галузі «Мистецтво»   Кузьменко Г.В.
  • Доповідь «Організаційно-методичне забезпечення практичної підготовки студентів в умовах багато профільного Університетського коледжу».
  • Круглий стіл «Проблема впровадження Державних стандартів початкової школи».