Дебют першокурсників «Ось ми які!»

IMG 085631   жовтня 2013 року

30 та 31 жовтня в Університетському коледжі відбувалася презентація першокурсників «Ось ми які!».

Вона проходила в два етапи, оскільки вмістити в один концерт таке різноманіття талантів, яке продемонстрували 17 груп виявилося неможливим.

Отже, на першому етапі своїми виступами нас вражали групи спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Соціальна педагогіка» та «Бібліотечна справа».

На другому етапі ми раділи виступам груп спеціальностей «Видавнича справа», «Фінанси та кредит», «Організація виробництва», «Правознавство», «Діловодство», «Дизайн», «Фізичне виховання», «Музичне мистецво», «Образотворче мистецтво».

Виступи першокурсників були яскравими, творчими та різноплановими: вокальні номери та танцювальні композиції, гумористичні сценки та акробатичні номери.

Глядачі отримали позитивні емоції та масу задоволення.

Директор коледжу Марія Василівна Братко щиро привітала першокурсників, вручила подяки та солодкі призи.