Тренінг-практикум «Профілактика булінгу в освітньому середовищі»

IMG 085617   квітня 2019 року

17 квітня 2019 року в Університетському коледжі відбувся тренінг-практикум «Профілактика булінгу в освітньому середовищі» з викладачем циклової комісії з педагогічної освіти Винар В. І. та студентами IV курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Спіріним Андрієм, Карпенко Вікторією та Куклішиною Ганною.
Мета тренінгу полягала в розкритті поняття «булінг» та його попередженні в підлітковому та юнацькому середовищі. Учасники заходу розширили свої знання про види й причини виникнення булінгу, особливості впливу цього явища на окрему особистість і учнівський колектив в цілому, опрацювали техніки та способи попередження булінгу в підлітковому середовищі, визначили способи надання і отримання допомоги, розвивали навички відповідальної поведінки та конструктивного вирішення конфліктних ситуацій.