Науково-практичний семінар "Вокально-виконавський розвиток в процесі педагогічної практики майбутніх учителів музичного мистецтва"

IMG 085611   квітня 2019 року

11.04.2019 року в Університетському коледжі відбувся науково-практичний семінар "Вокально-виконавський розвиток в процесі педагогічної практики майбутніх учителів музичного мистецтва" для студентів 3 курсу спеціальності "Музичне мистецтво".
На семінарі було розглянуто особливості вокально-хорової роботи в закладах дошкільної та шкільної освіти, етапи роботи зі студентами на заняттях з постановки голосу.
Студенти поділились власним досвідом проходження практики, продемонстрували отримані теоретичні та практичні знання, озвучили проблеми, які доводилось вирішувати.
Після науково-практичного семінару обговорення продовжилось за столом із чаєм та смаколиками.
Модератори: Маєвська А. С., Романова Т.В.