IMG 085610   квітня 2019 року

10 квітня 2019 року в Університетському коледжі відбулось спільне засідання циклової комісії музики і хореографії та кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.
На засіданні розглядались питання співпраці двох кафедр: проведення спільних культурно-освітніх заходів, майстер-класів, концертів, участі у конкурсах. О.С.Економова довела до відома викладачів нові правила прийому до Інституту мистецтв, вимоги до виконання конкурсної програми.