Зустріч з завідувачем кафедри управління Факультету інформаційних технологій Київського університету імені Бориса Грінченка Акіліною О.В. та старшим викладачем кафедри Казак О.О.

IMG 085609   квітня 2018 року

9 квітня 2019 року в Університетського коледжі відбулась зустріч студентів і викладачів циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту з завідувачем кафедри управління Факультету інформаційних технологій Київського університету імені Бориса Грінченка Акіліною О.В., кандидатом економічних наук, доцентом та старшим викладачем кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління Казак О.О., кандидатом економічних наук. Метою зустрічі була профорієнтаційна бесіда з випускниками спеціальностей Фінанси, банківська справа і страхування та Організація виробництва.