Зустріч з викладачами та студентами факультету Права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка

IMG 085603   квітня 2019 року

З квітня 2019 р. студенти 4 курсу спеціальності «Правознавство» Університетського коледжу були присутні на зустрічі з викладачами та студентами факультету Права та міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка.
Студенти Університетського коледжу мали можливість поспілкуватися із деканом факультету Грицяком І.А., заступником декана Нашинець-Наумовою А.Ю., завідувачем кафедри Публічного та приватного права Орел Л.В., викладачами Бойчуком Д.В., Чернегою А.П., Пановою І.Ю., із студентським активом. Студентам детально розповіли про умови вступу, про особливості навчання та проходження практики на факультеті Права та міжнародних відносин, про діяльність юридичної клініки «Астрея», продемонстрували модульний захист у формі судового процесу.