Студентська конференція «Філософія лідерства-служіння — основа успішної кар’єри особистості»

IMG 085629   березня 2019 року

28 березня 2019 року в Університетському коледжі Київського Університету імені Бориса Грінченка відбулася студентська конференція «Філософія лідерства-служіння - основа успішної кар’єри особистості».
У конференції брали участь студенти спеціальностей «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Початкова освіта», «Правознавство» та «Музичне мистецтво».
Доповіді конференції були присвячені: перевагам планування ділової кар’єри, необхідності використанні принципів філософії лідерства-служіння на національному рівні, а також практичному застосуванні філософії лідерства-служіння у діяльності спеціалістів різних галузей із метою протидії корупції та іншим видам порушення законодавства України.

Модератор: Кравець С.Г., викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.
Наукові керівники - викладачі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.