MISS UNIVERSITY COLLEGE-2019

IMG 085613   березня 2019 року

13 березня 2019 року в Університетському коледжі відбувся конкурс «Міс Університетського коледжу 2019». Красуні Коледжу змагаючись за почесний титул, представили три дефіле та конкурс талантів.
Серед членів журі конкурсу були:
• Марія Северілова, акторка (серіали «Жіночий лікар», «Чаклунки», «Центральна лікарня», «Розтин покаже»);
• Андрій Коляда, ведучий, гуморист, віце-чемпіон «Ліги сміху» 2015 року, учасник команди «Заїнька»;
• Марія Даніела Трахтенберг, співачка, учасниця «Голос діти», актриса серіала «Школа», телеведуча, відеоблогер;
• Олена Носулько, директорка школи англійської мови «Flash», неодноразова переможниця конкурсів «Імена, яких обирають»;
• Станіслав Маляр, випускник Університетського коледжу, юрист, правозахисник;
• Ангеліна Івашкевич, Президент Студентського парламенту Університету Грінченка, міс Університету-2018;
• Валентин Корнійко, випускник Університетського коледжу, співак, актор, композитор, керівник команди КВК Університетського коледжу, переможець Grinch Comedy Fest 2018.
За результатами конкурсу всі учасниці (Бондаренко Анастасія, Волжаніна Євгенія, Мазур Анастасія,Спис Карина, Чумаченко Аліса, Величко Дар’я, Бойко Валерія) отримали диплом учасників конкурсу MISS UNIVERSITY COLLEGE.
«Віце-міс Університетського коледжу» – Чумаченко Аліса, студентка групи ХОРмс-1-18-4.0д.
Титул «Міс Університетського коледжу» здобула Волжаніна Євгенія, студентка групи ХОРмс-1-17-4.0д.
Щиро дякуємо організаторам конкурсу за активну участь в організації заходу Раді студентського самоврядування Університетського коледжу!А саме:
• Безгіній Аллі, студентці групи ПОмс-2-18-4.0д;
• Бойко Богдану, студенту групи ФВмс-1-18-4.0д;
• Демух Тетяні, студентці групи ПОмс-2-17-4.0д;
• Іваненко Надії, студентці групи ВСмс-1-16-4.0д;
• Ковальчук Лілії студентці групи ХОРмс-1-16-4.0д;
• Ніколайчук Анастасії, студентці групи ВСмс-1-17-4.0д;
• Охрімович Руслані, студентці групи ДОмс-1-17-3.0д;
• Папіній Юлії, студентці групи ПОмс-3-15-4.0д;
• Різник Юлія, студентці групи ПОмс-1-15-4.0д;
• Трухан Ірині, студентці групи ВСмс-1-16-4.0д.