Екскурсія «Поетично-прозові ілюстрації українського народного декоративного мистецтва у творчості Тараса Шевченка»

IMG 085607   березня 2019 року

7 березня 2019 року студенти групи ПОмс-1-15-4.0д та викладачі ЦК іноземних мов Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали тематичну екскурсію «Поетично-прозові ілюстрації українського народного декоративного мистецтва у творчості Тараса Шевченка» на базі Національного музею українського народного декоративного мистецтва.
Під час екскурсії студенти та викладачі ознайомилися з творами декоративного мистецтва, назви яких Тарас Шевченко використовував у своїй поетичній і прозовій творчості. Проведення екскурсії англійською мовою сприяло реалізації інтегрованого підходу до вивчення іноземної мови.
Модератор – Лещенко С.М., викладач ЦК іноземних мов.