Майстер-клас заслуженої артистки, солістки Національної опери України, лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Ольги Фомічової

IMG 085606   лютого 2019 року

06 лютого 2019 року в актовій залі Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас заслуженої артистки, солістки Національної опери України, лауреата Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Ольги Фомічової. Видатна оперна співачка продемонструвала цікаву роботу зі студентами спеціальності "Музичне мистецтво". Ольга Євгенівна детально відпрацьовувала технічні прийоми управління голосом, вказала на особливості вимови італійського тексту в аріях італійських композиторів, розкрила багато інших секретів вокальної майстерності.
Майстер-клас пройшов на найвищому професійному рівні.
Велике спасибі талановитому майстру за безцінні поради студентам та викладачам.