Фестиваль "Книжковий Арсенал"

IMG 085629  травня 2013 року

29 травня студенти Університетського коледжу разом з викладачем української мови Гаєвською Н.С. відвідали третій Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» та взяли участь у презентації книжки відомого українського мовознавця, перекладача, публіциста, доктора філологічних наук, професора, академіка АН Вищої школи України, члена Спілки письменників та Спілки журналістів Олександра Пономарева «Українське слово для всіх і для кожного».

Книга присвячена культурі української мови, питанням нормативності мови на рівні морфології, синтаксису, фразеології та лексики.

Студенти поспілкувалися з автором книги, перейнялися проблемами культури мовлення українців, ще раз переконалися, що культура мовлення потребує постійного дбайливого догляду.