Мистецький проект «Моє покликання – це музики чудові звуки»

IMG 085626   грудня 2018 року

26.12.2018 р. в актовій залі Університетського коледжу відбулося залікове заняття з навчальної дисципліни "Акомпанемент" у студентів 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтво». Заняття проходило у формі мистецького проекту «Моє покликання – це музики чудові звуки». Студенти продемонстрували концертмейстерсько-акомпаніаторські навички під час виконання творів різних жанрів і стилів: класичного романсу, народної пісні, авторської української пісні-солоспіву, твору з дитячого репертуару, інструментального ансамблю. Одночасно виконавці виступили і в якості ілюстраторів-вокалістів та інструменталістів (скрипка, гітара). Заняття у формі проекту дало можливість збагатити студентів досвідом концертно-виконавської діяльності, розкрити творчий потенціал майбутніх вчителів музики та рівень сформованості їх професійних компетентностей.
Модератори проекту – викладачі циклової комісії музики і хореографії Сокальська В.Ф. та Павловська Т.А.
Керівник проекту – голова циклової комісії Романова Т.В.