Другий міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018»

IMG 085608   грудня 2018 року

8 грудня 2018 р. в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Другий міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018».
У конкурсі взяли участь понад 120 юних і талановитих виконавців зі спеціалізованих мистецьких закладів, хореографічних колективів та студій хореографічного мистецтва міста Києва та Київської області. Найкращі з виконавців були відзначені дипломами, кубками та медалями.
Гран – прі конкурсу отримав Театр хореографічного мистецтва «My dance», м. Бровари (постановка «SOS», керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна).
Дякуємо всім учасникам конкурсу! Сподіваємось, що цей захід стане яскравою подією у культурному житті міста Києва та гарною традицією для Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.