Всеукраїнська наукова конференція - XI щорічних Грінченківських читань

IMG 085607   грудня 2018 року

07 грудня 2018 року студенти ІІ курсу спеціальності «Журналістика» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка разом із куратором Розінкевич Н.В. відвідали секцію Всеукраїнської наукової конференції - XI щорічних Грінченківських читань «Борис Грінченко як перекладач світової класики», що проходила в Інституті філології.
Присутні прослухати доповіді: Яременка В. В., професора, кандидата філологічних наук, на тему «Грінченко як редактор Кулішевого перекладу Біблії»; Мороз Т. В., кандидата філологічних наук, на тему «Представлення козацького лексикону в українському перекладі Біблії П. Куліша – І. Пулюя та в “Словарі української мови” Б. Грінченка»; Цимбалюк-Скопненко Т. В., кандидата філологічних наук, на тему «Борис Грінченко та Микола Лукаш: перегук поколінь».
Також Лашко М. В, кандидат педагогічних наук, презентував Інтернет-ресурс присвячений діяльності Бориса Грінченка.