Профорієнтаційний концерт "У колі друзів" класу А.Р. Романенко

IMG 085629   листопада 2018 року

29 листопада 2018 року в актовій залі Університетського коледжу відбувся концерт «У колі друзів» класу А.Р. Романенко, кандидата культурології, доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності, за участі студентів Інституту мистецтв та Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка. Концерт носив профорієнтаційний характер. Студентів коледжу було проінформовано щодо змісту майбутньої професії, рівнів освіти, перспективи працевлаштування, ознайомлено з умовами вступу до Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.
У заході взяли участь студенти Інституту мистецтв Ніна Коваленко (бандура, викладач Киричук Т.М.), Наталія Григус, Ксенія Савченко (фортепіано, викладач Романенко А.Р.) та Університетського коледжу Ірина Демчик, Єлизавета Матвійчук, Вікторія Щеглюк, Людмила Світельська (фортепіано, викладач Романенко А.Р.), а також викладачі Христина Голян (soprano, Університетський коледж) та Анастасія Романенко (фортепіано).
Виступи музикантів були емоційно, тепло і щиро прийняті публікою.