Круглий стіл на тему: «Впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка в процес навчальної практики»

IMG 085626   листопада 2018 року

26 листопада 2018 року в Університетському коледжі за участю студентів спеціальності «Музичне мистецтво» було проведено круглий стіл на тему: «Впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка в процес навчальної практики».
Мета заходу : проаналізувати і розкрити основні дидактичні принципи освітньої концепції Бориса Грінченка, характерні особливості його педагогічних ідей та визначити подальші шляхи впровадження національних ідей Бориса Грінченка в сучасне освітнє середовище.
Учасниками круглого столу було показано шляхи впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка у процес навчальної практики та запропоновано збагатити український пісенний репертуар, удосконалити форми проведення уроків музики та позакласних заходів, передбачивши використання мультимедійних і комп'ютерних технологій.
Модератори заходу – Теряєва Л.А. та Кашперський О.С., викладачі циклової комісії музики і хореографії.