Літературно-музична композиція "Мамо моя, рідна і єдина, ластівко добра і теплоти"

IMG 085617   травня 2013 року

Багато в серці маю дорогого,

Та є одне, що сонцем виграє:

Та мить, коли торкаюсь до святого,

До найдорожчого, що ще у мене є.

Протягом року в Україні відзначається багато святкових дат. Чимало серед них новітніх, святкувати які стали нещодавно. Безперечно, найщиріше та найважливіше з них — День Матері.

Це весняне, сонцесяйне і щире свято відбулося 17 травня 2013 року в актовому залі Університетського коледжі. На жаль, у вирі буремного життя, у гонитві за кар’єрою, у суєті сьогодення забувається основний обов’язок - оберігати матусю. Тож мета літературно-музичної композиції «Мамо моя, рідна і єдина, ластівко добра і теплоти» не лише ознайомити студентів з кращими літературно-художніми та музичними творами, які-оспівують образ Матері-Берегині, а й збагатити духовний світ сучасної молоді, навчити виявляти увагу до неньки, глибокі почуття любові до родини, отчого краю, української пісні, спонукати потребу зберегти і сповідувати народний звичай шанобливого ставлення до батьків.

Керівник проекту Дем’яненко С.І., заступник директора, викладач української мови та літератури. У підготовці музичних номерів актину участь взяли викладачі коледжу Романенко А.Р., Дворський Г.І., Гончаров А.Ю., Рисістих К.

Бурхливими оплесками обдаровані були виступи читців, а саме: Драгомощенко Інна (12- ДО), Бобко Марина (1-ДЛ), Мясковська Марія, Бобруєнко Анна, Валова Наталія, Кондратенко Оксана, Салманова Ульвія, Куничик Анастасія, Яременко Олександра, Гавриш Настя (1-ВС), Фостій Юля, Жерегіна Катя, Гавриліна Настя, Мокроусова Ліза, Буратевич Анна (2-ВС), ведучих - Беседа Тетяна, Синявіна Яна, Семенченко Владислав, Андреєв Тит.

Ліричний настрій створили пісні у виконанні студентів коледжу, зокрема: Катя Токарчук (13-ПО) заспівала «Колискову» (автор Г.Дворський, викладач коледжу), «Пісня про маму» та «Руки матері» - Анна Зоря (2-ММ), «Пісня про матір» (Б.Олійник) а-сареllo прозвучала з вуст Лукавої Дарини (3-ММ), «Когда ты ушла» - Буратевич Анни (2-ВС), «Росте черешня в мами на городі» - Влада Канчури (4-ММ), «Мамина хата» - Кондратенко Оксани та Салманової Ульвії (1-ВС), «Зравствуйте, мамы» - Нанай Катерини, «Мальви» - Кирьякової Марини 1-ММ, «Чорнобривці» - Піщаної Софії (2-ВС).

Щирий спів, краса українського слова полонили душі слухачів, подарували присутнім у залі хороший настрій, спонукали пережити хвилини ніжної млості при спогаді про рідну матір, переосмислити власне ставлення до рідної неньки:

Низький уклін всім матерям на світі,

І хай почують сині небеса,

Що тільки мама вміє так любити,

І світ врятує мамина краса.