Профорієнтаційний концерт у Київській ДМШ № 13 ім. М.І. Глінки за участі студентів Інституту мистецтв та Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка

IMG 085609   листопада 2018 року

Грала на арфі рапсодію осінь…
(Олеся Овчар)

09 листопада 2018 року у концертній залі Київської ДМШ № 13 ім. М.І. Глінки відбувся профорієнтаційний концерт «Музика й Осінь…» за участі студентів спеціальності «Музичне мистецтво» Інституту мистецтв та Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка разом із кандидатом культурології, доцентом кафедри інструментально-виконавської майстерності Анастасією Романенко та Лауреатами Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів Галиною Тимах (флейта), Христиною Голян (soprano) й старшим викладачем Михайлом Тущенком.
На концерті панувала атмосфера добра, творчості, піднесення, радості від першої зустрічі із учнями та викладачами Київської ДМШ № 13 ім. М.І. Глінки. У заході взяли участь студенти III курсу Інституту мистецтв Сергій Власович (гітара), Наталія Григус (фортепіано), Ксенія Савченко (фортепіано) та Університетського коледжу Ірина Демчик, Єлизавета Матвійчук (II курс, фортепіано), Вікторія Щеглюк (III курс, фортепіано), Людмила Світельська (IV курс, фортепіано). Молодим музикантам із захватом аплодували всі присутні.
Модератор – кандидат культурології, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Анастасія Романенко.