Книжкова виставка "Мова - ідентичність нації"

IMG 085609   жовтня 2018 року

"Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова - це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу".

Олесь Гончар

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято – День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.
Цього ж дня православна церква вшановує пам'ять святого Преподобного Нестора-Літописця - послідовника видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила.

З нагоди Дня української писемності та мови студенти спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа підготували книжкову виставку "Мова - ідентичність нації".