Вибори голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка

IMG 085608   жовтня 2018 року

08 листопада 2018 року відбулися вибори голови Наукового товариства студентів, аспіратів, докторантів та молодих вчених Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, під час яких перемогу отримала викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту Кравець Світлана Геннадіївна, яка агітувала учасників наукових гуртків Україна більш інтенсивно працювати над створенням спільних проектів.
Заступником було обрано Троїцьку Дар’ю Анатоліївну, студентку IV курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування», яка також поінформувала про майбутні перспективи розвитку НТСАДМВ УК КУБГ, особливу увагу звернула на проект «Розумне сортування сміття». Секретарем призначено Гулько Анастасію Миколаївну.