Квест до Дня української писемності та мови «Літературний марафон»

IMG 085607   жовтня 2018 року

7 листопада 2018 року до Дня української писемності та мови в Національному музеї літератури відбувся квест «Літературний марафон», у якому взяли участь студенти Університетського коледжу групи 23 ПО та викладач Наталія Миколаївна Діденко. Студенти, мандруючи музейними залами, відшукували експонати, розв’язували літературні задачі, доводили ефективність використання музейної педагогіки в освітньому процесі. Командна робота та хороший настрій були суголосними атмосфері музейного храму напередодні свята. Дякуємо за допомогу в підготовці квесту музейному працівнику Ющенко Юлії Володимирівні. Запрошуємо колег та студентів 2 курсу долучитися до музейного квесту «Готуємося до ЗНО в музеї», який відбудеться в лютому 2019 року!