Майстер-клас А.В. Ляховича «24 прелюдії С. Рахманінова»

IMG 085619   жовтня 2018 року

З нагоди 145 річниці від дня народження видатного композитора, піаніста, диригента Сергія Васильовича Рахманінова (1873-1943) в актовій залі Університетського коледжу 19 жовтня 2018 року відбувся майстер-клас А.В. Ляховича, піаніста, доцента кафедри виконавських дисциплін Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра.
Разом із прелюдією cis-moll два опуси 23 та 32 С.В. Рахманінова утворюють закінчений цикл із 24 прелюдій у всіх мажорних і мінорних тональностях. Розташування композицій у даному циклі довільне і не має чіткої систематичності, як це можна спостерігати у творчості Й.С. Баха чи Ф. Шопена.
Творчий шлях С.В. Рахманінова неодноразово перетинався з культурно-мистецьким життям Києва, Одеси, Кременчука, Полтави, Харкова, Катеринослава (Дніпра), де проходили його сольні концерти.
Модератори заходу – А.Р. Романенко, Т.В. Романова, викладачі циклової комісії музики і хореографії.