Заняття з елементами тренінгу «Моя професія - соціальний педагог»

IMG 085609   жовтня 2018 року

9 жовтня 2018 року в Університетському коледжі Київського Університету імені Бориса Грінченка для студентів спеціальності «Соціальна педагогіка» було проведено психологічний тренінг «Моя професія- соціальний педагог». Учасники тренінгу - викладач Університетського коледжу Винар Валентина Іванівна та студенти четвертого курсу спеціальності «Соціальна педагогіка».
Головні завдання заняття - розуміння учасниками власного професійного «Я», прийняття себе в професії; відпрацювання навичок професійного спілкування; уміння керувати своїм професійним розвитком; удосконалення професійно-творчого становлення соціального педагога.
Цей тренінг сприяв розширенню знань студентів з питань професійної ідентичності; розвитку їх умінь, навиків щодо передумов та компонентів професійного становлення та розвитку; розширенню системи уявлень учасників про власний образ Я-професіонала; визначенню їх пріоритетів у професійній діяльності; гармонізації емоційного стану.
Заняття викликало інтерес майбутніх фахівців щодо розвитку власної професійної ідентичності та використання психологічних знань в практичній діяльності соціального педагога.