Театралізована екскурсія «Печерська фортеця: подорож у минуле»

IMG 085615   вересня 2018 року

15 вересня 2018 року розпочато сезон театралізованих екскурсій Печерською фортецею. Організатори: науковий гурток «Лабіринт», науковий гурток «Ірій» та науково-практичний гурток «ГрінчТур».
Перша подорож — «Печерська фортеця: подорож у минуле», під час якої учасники ознайомилися з маловідомими сторінками історії Києва, а також краще відчули події періоду ХVIII–XIX ст. Цьому особливо посприяли театралізовані міні-сценки, зокрема діалог Петра І та Івана Мазепи, зустріч з вартовим та офіцером біля Московської брами, бідкання міщанок, яких виселили при будівництві фортеці, зустріч з дамою ХІХ ст. Усі арт-елементи виконували студенти та викладачі Університетського коледжу. Екскурсанти дізналися багато нової цікавої інформації та висловили бажання продовжити подібну співпрацю.
Модератори заходу:
Кравець С. Г., викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту.
Мусіяченко О. С., викладач ЦК суспільних дисциплін і правознавства.