Суботник у коледжі

IMG 08566   квітня 2013 року

6 квітня в Університетському коледжі за ініціативи Студенської ради та керівництва коледжу  пройшла акція «Зробимо коледж чистим».

«Студенти охоче відгукнулися на пропозицію взяти участь у суботнику і навіть, не маючи в цей день навчальних занять, працювали із задоволенням. Сьогодні наші звичайні робочі інструменти (ручки, конспекти та підручники) були замінені ганчірками та швабрами» - поділився своїми спостереженнями  голова студентської ради Станіслав Маляр.

Викладачі, співробітники та студенти свідомо долучилися до прибирання навчальних аудиторій, коридорів та підсобних приміщень.

«Цього року, як ніколи, всі долучилися до прибирання. А тепер як приємно заходити до аудиторій, які виблискують чистими меблями, вікнами та підлогою» - зазначила заступник директора Наталія Сергіївна Гаєвська.

«Організація суботників - це дуже корисна, правильна і давня традиція. А якщо до цього підходять з розумінням і задоволенням (як у нашому коледжі) - то ця акція перетворюється на свято» - зауважила директор коледжу Марія Василівна Братко Студентській раді під час інтерв’ю.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4