Круглий стіл викладачів з видавцями-практиками «Актуальні питання підготовки фахівців з видавничої справи та редагування»

IMG 085625   травня 2018 року

25 травня 2018 року студенти Університетського коледжу спеціальності «Журналістика» і викладачі циклової комісії видавничої справи, культури та української філології взяли участь в круглому столі викладачів з видавцями-практиками «Актуальні питання підготовки фахівців з видавничої справи та редагування», організованому кафедрою видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка та Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів.
Завдання круглого столу:

• обговорення перспективних напрямів професійного навчального процесу;
  • ознайомлення видавців із практичними студентськими проектами;
  • опрацювання спільних механізмів взаємодії;
  • максимальне наближення освітніх можливостей до практичних потреб галузі;
  • напрацювання практичної інформації для ефективного формування паспорту спеціальності;
  • стимулювання інноваційних напрямів професійної освіти, що є актуальними для сучасної реалізації.

Дякуємо організаторам за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід.